Eκδήλωση ενδιαφέροντος ανοικτών θέσεων για πρακτική άσκηση σε βιοτεχνία με έδρα την ΒΙΠΕ ΣΙΝΔΟΥ

Βιοτεχνία με έδρα την ΒΙΠΕ ΣΙΝΔΟΥ αναζητά άτομο για πρακτική στο τμήμα πωλήσεων & marketing.

Καθήκοντα υποψηφίου:

  • Διεύρυνση επέκταση πελατολογίου
  • Παρακολούθηση πορείας των υπηρεσιών/προϊόντων στην αγορά
  • Ενέργειες προβολής της εταιρίας και των προϊόντων της
  • Διαχείριση των social media της εταιρείας (newsletter, άρθρα, ανακοινώσεις)

Συνεργασία με γραφίστες, διαφημιστές, για την ανάπτυξη και σχεδιασμό παραγωγής προϊόντων

Απαραίτητα Προσόντα

  • Άριστη γνώση αγγλικής γλώσσας
  • Άριστη γνώση χειρισμού H/Y
  • Συνέπεια, επαγγελματισμός και διάθεση για εργασία
  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση θα εκτιμηθεί
  • Κάτοχος ΙΧ

Προσωπικά Χαρακτηριστικά:

  • Εργατικότητα
  • Πνεύμα συνεργασίας και ομαδικότητα
  • Επικοινωνιακή ικανότητα

Για περισσότερες πληροφορίες και αποστολή βιογραφικών επικοινωνήστε με την υπεύθυνη κα. Βούλα Γεωργαντη .

Τηλέφωνο : 2310795395

Email: info@georgantis.gr
Web : www.georgantis.gr